Aktualności

 • Udostępnij

  Stowarzyszenie DEKRA opublikowało raport najbardziej niezawodnych samochodów używanych.

  06.03.2018

  Bezkonkurencyjnym liderem wszystkich klas zostało Audi A6! Aż 6 używanych modeli możecie znaleźć w naszej ofercie :)

  W swoim raporcie na temat samochodów używanych specjaliści z firmy DEKRA po raz kolejny przeanalizowali usterki stwierdzone podczas około 15 mln okresowych badań technicznych w okresie dwóch lat, dzieląc samochody również pod kątem przebiegu - 0-50 tys. km, 50-100 tys. km, 100-150 tys. km oraz po raz pierwszy ponad 200 tys. km.

  Co ważne, DEKRA bierze pod uwagę wyłącznie wady samochodów używanych wynikające z ich wytrzymałości, a wpływające na awaryjność, jak choćby korozja poszczególnych elementów. Nie uwzględniono usterek, za które odpowiada właściciel, np. zbyt niskiego bieżnika opon czy zużytych piór wycieraczek.

   

  Cały artykuł znajdziecie tutaj: https://moto.onet.pl/samochody-uzywane/najbardziej-bezawaryjne-samochody-w-swoich-klasach/5qhfzxs

   

O nas

Grupa Cichy-Zasada jest wiodącą firmą na rynku samochodów używanych. Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 400 samochodów używanych zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.