Aktualności

 • Udostępnij

  Wielkie otwarcie nowego salonu samochodów używanych!

  09.04.2018
  Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich do nowego, wyjątkowego miejsca na motoryzacyjnej mapie Poznania przy ulicy Poznańskiej 33, 62-081 Przeźmierowo!

  Z nieukrywaną dumą możemy ogłosić, że stworzyliśmy salon, w którym zapewnimy każdemu Klientowi kompleksową obsługę począwszy od wyceny i odkupu obecnego pojazdu, poprzez sprzedaż i profesjonalne doradztwo przy zakupie nowego auta, a skończywszy na przedstawieniu preferencyjnych warunków finansowania i ubezpieczenia samochodu!

  Aktualnie nasz salonowy asortyment liczy ponad 70 aut - każde posiada certyfikat stanu technicznego stanowiący rzetelne potwierdzenie jego przebiegu, historii, a także kondycji podzespołów.

  Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zakup auta salonowego OTRZYMAJĄ ROCZNĄ GWARANCJĘ W CENIE. Szczegóły promocji dostępne są u naszych specjalistów ds. sprzedaży.

  Doświadczcie na własnej skórze, jak przyjemny może być zakup auta używanego prosto z salonu. Zapraszamy!


O nas

Sieć Komisów Dealerskich Grupa Cichy jest wiodącą firmą na rynku samochodów używanych. Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 400 samochodów używanych zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.