Aktualności

 • Udostępnij

  Szukasz dynamicznego kompakta o ciekawym wyglądzie, ale rasowe auta sportowe są dla Ciebie zbyt bezkompromisowe i za drogie?

  02.02.2019


  Powinieneś zainteresować się tym autem. Seat Leon FR! Jest to bardzo „ugrzeczniona” wersja Leona Cupry - topowej odmiany hiszpańskiego kompakta z najbardziej sportowym charakterem!
  Prowadzenie Leona FR to duża przyjemność. Samochód doskonale czuje się na krętej drodze. Zawieszenie jest dość twarde, chociaż sprężyste. Bardzo łatwa i intuicyjna jest obsługa systemu multimedialnego. Dotykowy ekran ma wysoką rozdzielczość, a sama nawigacja działa perfekcyjnie. Nie ma problemu z podłączeniem urządzeń peryferyjnych - jest to możliwe zarówno przez bluetooth jak i przez jedno z dwóch gniazd USB.

  Cennik Leona w naszych oddziałach zaczyna się od kwoty 67400 zł w wersji z manualna skrzynią, do 76900 w wersji ze skrzynią automatyczną.

  Serdecznie zapraszamy by we wnętrzu Leona poczuć się jak w Słonecznej Hiszpanii :)O nas

Sieć Komisów Dealerskich Grupa Cichy jest wiodącą firmą na rynku samochodów używanych. Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 400 samochodów używanych zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.