Aktualności

 • Udostępnij

  Rozpoczynamy nowy rozdział firmy!

  13.08.2019


  Szanowni Państwo,

   

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 lipca 2019 roku w wyniku podpisania umowy regulującej podział Grupy Krotoski-Cichy, staliśmy się  przedsiębiorstwem o nazwie Auto Handel Centrum Grupa Cichy, którego jedynym właścicielem jest Mirosław Cichy.

  Pragniemy poinformować, że zmiany w strukturze własności przedsiębiorstw wchodzących w skład Grupy traktujemy tylko jako duży krok w rozwoju firmy, w drodze, która ma nas zaprowadzić w perspektywie kilku lat na zajmowaną dotąd przez Grupę Krotoski-Cichy pozycję lidera sprzedaży na Polskim rynku motoryzacyjnym. Mamy plan, mamy strategię i wiemy co musimy zrobić, by ten cel osiągnąć.

  Dziś, na progu „nowego”, zapraszamy Was wszystkich w podróż, podczas której będziemy marzyć i czynić życie fascynującym, będziemy stawiać na rozwój, wdrażając nowe technologie, sprzedając samochody elektryczne, dostarczając nowych rozwiązań dla naszych klientów.

   

  ZARZĄD I PRACOWNICY GRUPY CICHY

O nas

Sieć Komisów Dealerskich Grupa Cichy jest wiodącą firmą na rynku samochodów używanych.

Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 300 samochodów używanych zlokalizowanych w 4 oddziałach firmy na terenie Poznania.