Aktualności

 • Udostępnij

  Szanowni Klienci, W trosce o bezpieczeństwo Wasze, jak i naszych pracowników wprowadziliśmy procedury, które mają na celu zapewnić komfortowe warunki obsługi!

  16.03.2020


  ✔️ Dbamy o zachowanie bezpiecznej odległości w trakcie rozmów z Klientem. Nie podajemy sobie rąk, a witamy się uśmiechem i skinieniem głowy :)
  ✔️ Pozostajemy do Waszej dyspozycji pod adresami e-mail oraz numerami telefonu. Zachęcamy, aby przed przyjazdem uzyskać wszystkie niezbędne informację kontaktując się z naszymi Handlowcami. Zachęcamy do śledzenia naszej szerokiej oferty handlowej on-line.
  ✔️ Stanowiska obsługi profilaktycznie dezynfekujemy na bieżąco.

  Jesteśmy dobrze przygotowani do tej niecodziennej sytuacji, dlatego nasze Salony sprzedaży samochodów używanych otwarte są zgodnie z informacjami podanymi na stronie. Jeśli nastąpią zmiany oczywiście będziemy Was o tym na bieżąco informować.

O nas

Grupa Cichy-Zasada jest wiodącą firmą na rynku samochodów używanych. Od wielu lat dynamicznie się rozwijamy o czym świadczy stały asortyment ponad 400 samochodów używanych zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.