O nas

 • Udostępnij

  O nas

  Grupa Cichy-Zasada

  Sumując siły trzech organizacji, tj. spółek: Auto Handel Centrum Grupa Cichy, Rowiński-Wajdemajer oraz Auto Special, tworzymy nowy wymiar jakości na rodzimym rynku motoryzacyjnym. Działając już jako Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. , której właścicielami są Panowie Mirosław Cichy i Sobiesław Zasada, otwieramy przed sobą i Państwem przestrzeń pełną nowych możliwości. Nie zapominamy jednak o doświadczeniu i tradycjach, które nas ukształtowały. Nadal będziemy skupiali się na dostarczaniu Państwu najwyższej jakości rozwiązań w zakresie mobilności, pozytywnych emocji i wyróżniającego się poziomu usług, z dumą reprezentując renomowane marki motoryzacyjne z Grupy VW oraz Dział Samochodów Używanych.

  Jest to duży krok w rozwoju firmy, który pozwoli nam zapewnić jeszcze wyższe standardy obsługi oraz powiększyć asortyment samochodów używanych, który obecnie obejmuje ponad 400 modeli zlokalizowanych w 5 oddziałach firmy, w tym cztery na terenie Poznania i jeden w Szczecinie.

  W Poznaniu – Przeźmierowie otwarliśmy pierwszy salon samochodów używanych, co obecnie pozwala nam oferować w tej lokalizacji jeszcze wyższą jakość niż dotychczas.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednej z naszych lokalizacji oferujących do sprzedaży certyfikowane samochody używane z gwarancją pochodzenia, jak i dla bardzo dużej grupy naszych pojazdów ochroną pogwarancyjną.

  Sukces firmy

  O sukcesie firmy decyduje jakość sprzedawanych przez nas pojazdów oraz profesjonalizm połączony z fachową wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników. Klienci decydując się na zakup naszych samochodów zwracają uwagę na pewność pochodzenia sprzedawanych pojazdów oraz wystawiany przez nas certyfikat stanu technicznego auta. Ponadto, oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji po okresie ochrony przez producenta. O atrakcyjności naszej oferty przemawia fakt, że sprzedajemy auta pochodzące głównie z polskich sieci dealerskich oraz auta poleasingowe i poflotowe odkupione w ramach rozliczenia z naszej sieci dealerskiej obejmującej Audi, Skodę, Volkswagena oraz Seata.

  Kompleksowa obsługa

  Zapewniamy kompleksową obsługę w każdym aspekcie związanym z zakupem auta. Współpracujemy z wiodącymi bankami oraz firmami leasingowymi, jak również towarzystwami ubezpieczeniowymi tworząc atrakcyjne oferty finansowania dla naszych Klientów.

  Nasza firma oferuje szybką i bezpłatną wycenę obecnego pojazdu zakończoną ofertą odkupu „od ręki” lub pozostawieniem samochodu w rozliczeniu.